Aia Kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Aia kalkulaator
Uuri
Aia hinda
Aia kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Värava automaatika

Värava automaatika

Meilt leiate tuntumate lükand- ja tiibväravate automaatika tootjate BFT, CAME ja Hörmann tootevaliku. Sortimendis on õueväravate automaatika, tõkkepuud, automaatika lisaseadmed, puldid jne. Aitame teil valida õueväravate automaatika mudeli vastavalt teie väravale ning paigaldame selle kvaliteetselt. Väravaautomaatika valimisel on oluline arvesse võtta seda, et toode oleks pikaealine, lihtsalt paigaldatav ning hooldatav. Väravaautomaatika pakkumine turul on küllalt lai, nüansse teadmata aga võib juhtuda, et valitakse ebasobiv toode. Selleks, et oma kliente vigade või viletsa kvaliteediga toodete ning sellega seotud murede eest kaitsta, paigaldame ainult usaldusväärse tootja maine saavutanud firmade väravaautomaatika seadmeid.
Selleks, et tööstus- ja eraobjektide, maa-aluste garaažide ning tasuliste parklate sisse- ja väljasõiduvooge kindlalt juhtida, tuleb kasutada automaatseid tõkkepuid ja barjääre. Pakume erinevat tüüpi automaatseid tõkkepuusüsteeme vastavalt teie vajadustele.

Väravaautomaatika, mudelid

Väravate laius:
kuni 5 m / 8 m
Hind:
495 € / 550 €
automatika_vartams_BFT.jpg
Väravate laius:
kuni 5 m / 7 m
Hind:
530 € / 702 €
krono_310.jpg
Väravate laius:
kuni 5 m / 8 m
Hind:
718 € / 1239 €
Hormann_rotamatic_1_1.jpg
Väravate kaal:
kuni 600 kg. / 800 kg.
Hind:
380 € / 490 €
BFT_automaatika_liugvyravatele.jpg
Väravate kaal:
kuni 800 kg.
Hind:
400 €
came_bx.jpg
Väravate kaal:
kuni 300 kg. / 500 kg.
Hind:
406 € / 505 €
hormann_lineamatic_1.jpg
Pinnakate:
Tsink + RAL värv
Lisandid:
Pistikupesa, LED, mootor
vyrava_post_automaatikaga.jpg
Soovitused värava automaatika valimiseks
Soovitused värava automaatika valimiseks

Kahe tiivaga värava või voldikvärava automaatikat valides on peamisteks kriteeriumiteks värava  laius ja kaal. Tuleb jälgida et, automaatika ajam oleks sobiv väravapoolte laiustele. Väga oluline on et, kas automaatika oleks piisavalt võimas, et avada ja sulgeda kahepoolseid väravaid. Selle teabe leiate vastava ajami automaatika juhendist.


Pöörake tähelepanu metallist varrastele, mis on tavaliselt monteeritud liugvärava külgedele.
Nt.: Kui läbisõidu laius on 5 meetrit, on vaja kokku 6 meetrit varrast, kuna värava automaatika on tavaliselt paigaldatud umbes 70cm kaugusel värava läbisõidust. Valides automaatikat tööstus- ja korterimajade väravatele (üle 5,50 m) on oluline aspekt automaatika võimsus ja avamise tihedus. Sel juhul kasutatakse võimsamaid ajameid, millel on jahutus ja mis on mõeldud intensiivseks kasutamiseks. Sagedase kasutamise puhul tavaautomatika võib üle kuumeneda. Vastava informatsiooni leiate ka kirjelduses (vt. Tsüklite arv päevas).

 

Automaatika tarvikud:
Automaatika standartkomplektis on tavaliselt distanspult, fotosilmad, juhtsiin, juhtplokk. Vahel ka veel vilkur.
Kui on suur hulk automaatika kasutajaid, soovitame kasutada spetsiaalse GSM moodulit, mis juhib automaatselt värava liikumist telefonikõne abil. Sellisel juhul võib registreerida 100 või isegi rohkem kasutajaid.
Kui soovite ühe distantspultdiga avada nii õue kui garaažiust, siis Teil peab peab olema väline vastuvõtja. See ühendab õue ja garaažiukse automaatikate (automaatikal võivad olla erinevad tootjad) sagedused ja võimaldab automatikat juhtida ühe distanspuldiga, kasutades erinevaid nuppe.
Vilkur ei ole vajalik kui paigaldate automaatika eramaja väravatele. Vilkuri peamine funktsioon on näidata, kasutajatele, kas värav on avanemas või sulgumas. Erandjuhtudel paigaldatakse vilkur värava väljapääsu juurde, kui liiklus on suur ja (või) nähtavus on piiratud.