Selleks, et aed oleks kvaliteetne ja ostjatele populaarne, peab aed vastama kehtestatud nõuetele:

• konstruktsiooni vastupidavus ja usaldusväärsus kaitsvate piirdeaia funktsioonide täitmisel

• head esteetilised omadused ja disain, mis sobib hoone ning maastikuga

• materjalide, mis pakkuvad kulumiskindlust ja vähendab hooldusvajadust

 

TVORA toodab ja pakub erinevat tüüpi piirded, mis täielikult vastavad kõigile eelmainitud nõuetele. Üks kõike praktilisematest ja taskukohasematest valikutest on metallist Aluzinc aia laudest või modulaarsed tarad, mida võib sobitada igat tüüpi betoonist või metallist postidega ning vundamendisüsteemidega (aiasoklid või monoliidid). Samuti võib olla aed valmistatud plekist horisontaalprofiilidest.


Termiliselt töödeldud puitaiad THERMOWOOD ja WPC puitkomposiit aiad on hea lahendus neile, kes soovivad looduslikkust, kuid hindavad vastupidavust. Avatud territooriumitele pakume suurt valikut varbaedasid, kaasaaegseid horisontaalseid metallaedasid või dekoratiivseid metallaedasid.

Suurte alade, aedade, põllumajandusalade, metsade, spordirajatiste piiramiseks sobivad enamasti traadist võrkaiad. See on optimaalne lahendus, mis on majanduslikult tasuv, aga samas kaitsefunktsiooni mitte vähendav. Traadist aiad jagatakse keevisvõrkaedadeks ja punutud aiavõrkudeks.

 

Lisateavet leiate meie videoreportaažide seeriast AIA TV “GIID”.

 

Tooted: modernsed aiad, kaasaegsed piirdeaiad, 2D ja 3D keevispaneelid, aedade ehitusplokid, Aluzinc lippaiad, ribakardina tüüpi aiad, WPC puitplastkomposiit aiad, puitaed Thermowood, puidust aed, horizontaalaiad, kiviaiad, dekoratiivsed aiad, betoonist aiaplokid, betoonist aiapostid, aialindid, metallist aiapostid, spordiväljakute piirded.