Aia Kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Aia kalkulaator
Uuri
Aia hinda
Aia kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Metallaiad SUKOS

Metallaiad SUKOS

Tarneaeg: 4-6 nädalat
Pulbervärvimine
Värvimine vastavalt RAL

Ainulaadse disainiga varbaiad SUKOS Piirde kaasaegne vorm lisab hoone arhitektuurile modernsust, põhilisi kaitsefunktsioone kaotamata. Need aiad on mõeldud neile, kes hindavad avarustunnet ja ainulaadsust. Aia SUKOS paigaldamisel ei vajata poste, see annab aiale homogeense ilme, rõhutab territooriumi piirde siledaid kontuure. Mudelid võivad olla paigaldatud betoonvundamendile või betoneeritud pinnasesse.

 

Aed valmistatakse 60x40 mm profiilidest, vahedega profiilide vahel umbes 100 mm, alumises osas kasutatakse jäikuse jaoks profiili 60x60 mm (paigaldamine vundamendile) ja profiile 60x60 mm ´koos 40x3 mm (paigaldamine pinnases, betoneerides paneelid).

metallaed SUKOS

Tooted puhastatakse liivapritsiga, krunditakse tsinkfosfaadiga, värvitakse tehases pulbervärviga. Neile kes soovivad täiendavat korrosioonivastast kaitset ja pikendada toote kasutusiga, pakume täiendavat kuumtsinkimist. Tootmises kasutatakse kvaliteetseid materjale. Kõiki keevisõmblusi töödeldakse hoolikalt. See eristab neid mudeleid turul olevatest analoogidest.

Vertikaalne varbmetallaiad, mudelid

Sukos P200-B
Varb/profiil:
60x40 mm
Raam:
60x60 + 40x3 mm
Paigaldamine:
betoneerimine

Varbaia SUKOS värvid

icon_exclamation.png
Muud RAL värvid

Soovitatav lisavarustus

Uudis
Varbaiad Verticale
Varb/profiil:
80x20 mm
Profiilidel vahe:
80 mm
Hind:
75.70 €/m²