Aiaväravad, reportaaž

Piirdeaia ehitamisel tuleb jätta vähemalt üks värav autodele. Seetõttu paigaldatakse koos piirdeaiaga vastava laiusega autoväravad.

Aiaväravad võib klassifitseerida vastavalt erinevatele parameetritele: disain, avamisviis, kasutatud materjalid.

 

Konstruktsioonist lähtudes võivad väravad olla pööratavad (tiib, kiik) samuti lükatavad (liug, konsool) või volditavad (4-st osast). Rohkem infot siin - AIAVÄRAVA JA AUTOMAATIKA VALIK

 

Tiibväravad on tavaliselt kahetiivalised. See võimaldab muuta mõlema poole kergemaks, ja vähendada värava liikumisraadiust.  Kiikväravaid ei mitte ainult lihtsam paigaldada, vaid ka need on odavamad. Liugväravad on eest ära küljele sõitvad väravad. See konstruktsioon võimaldab parkida lähedale, säästes ruumi väiksema parkla arvelt. Voldikväravad sobivad sel juhul, kui ei sobi tiib- või liugväravad. Volditavate väravate konstruktsioonil  on eelised kõikide teiste väravatüüpide ees: need ei vaja vastukaalu ega vaba ruumi nagu tiibväravad ja võimaldavad parkida auto peaaegu värava kõrvale, nagu liugväravad.

 

Värava võib avada käsitsi. Sel juhul kasutatakse peitlukkusid ja riive. On olema veel odavam variant - kaugjuhtimispuldiga juhtiva värava automaatika paigaldamine. Sel juhul avatakse ja suletakse värav vajutades nupule mõne meetri kauguselt. Automaatseid süsteeme võib paigaldada nii tiib-, voldik- kui ka liugväravatele.

Värava tootmisel saab kasutada peaaegu kõiki materjale, mida kasutatakse aedade valmistamiseks. Meie veebileht pakub laias valikus värava disainilahendusi, samuti nende automaatikasüsteeme.


Tooted: aiaväravad, autoväravad, tiibväravad ja liugväravad, tõugväravad valmistatud valmistakse erinevates suurustes ja värvides. Komplekteerime BFT ja CAME väravate automaatika. Automaatikat saab juhtida puldiga, telefoniga jne. Pakkume automaatväravaid ning automaatseid tõkkepuid.