Aia Kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Aia kalkulaator
Uuri
Aia hinda
Aia kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Fassaadiplaadid PINO

Fassaadiplaadid PINO

Tarneaeg: 4-6 nädalat
5 aastane garantii
Vibro-pressimine
Lõhastamistehniloogia
MULTI-COLOR värvid

Fassaadiplaadid Pino on suurepäraseks viimistluseks hoonete fassaadidele, siseseintele ja korstnatele. Need on naturaalsed, külma- ja niiskuskindlad, eriti hea kvaliteediga tooted, mis sobivad nii sise- kui ka väliskujunduseks. Naturaalselt murtud betoonist fassaadikivid sobivad sise- ja välisseinte, põrandate ja treppide viimistluseks. Toodetel on nii tugev struktuur kui ka võrratu värvivalik. Fassaadikivid on valmistatud betoonist, graniitkillustikust, kruusast ja värvainetest. Ühte ruutmeetrisse mahub 32,9 viimistlusplaati, kogukaal 52,6 kg. Plaate kasutatakse nii hoonete interjööris kui ka eksterjööris.                

 

fassaadiplaadid

Interjööride ja fassaadide viimistlusplaadid PINO on betoonplaadid, mille lihtne neljakandiline kuju annab piiramatud võimalused interjööride kujundamiseks ja hoonete ebatraditsiooniliste elementide ehitamiseks, kuna:

1. Dekoratiivkivid on erilise, betoonile omase tugevusega ning kahjustustele ülimalt vastupidavad, seepärast sobivad need suurepäraselt baari- ja poelettide ning siseõuede ja trepikodade seinte katmiseks, st kohtadesse, kus on suurem hõõrdumise ja mehaaniliste kahjustuste mõju.

2. Külmakindlad viimistlusplaadid kaitsevad hästi nii fassaade kui ka tektooniliselt keerukaid piirdeid.

3. Kaitsevad seinu niiskuse eest. Sobivad suurepäraselt täiustama ilusalongi, juuksuritöökoja või vannitoa sisekujundust.

4. Kuna fassaadikivid PINO on tulekindlast materjalist, soovitatakse neid kasutada ühiskondlike, massiürituste- ja kohtumispaikadeks mõeldud objektide viimistluseks. Sobivad suurepäraselt köetavate pindade, näiteks korstnate ja küttekehade viimistluseks.

5. Valida saab kahe erineva pikkuse vahel ning plaate võib paigaldada igasugusesse asendisse: kas püsti või horisontaalselt, vuukidega või ilma. Vertikaalselt asetsevad plaadid kaunistavad suurepäraselt niisuguseid kaarjaid pindu nagu sambad või kaubaletid.

6. Lihtne, kiire ja puhas paigaldus liimi abil: projekteeritud Teie mugavusele mõeldes!

 

fassaadikivid

 

 

 

 

 

Fassaadiplaat PP
Faktuur:
Murtud graniidiga
Tööd:
Sisemised ja välimised
Hind:
25.70 €/m²

Fassaadiplaatide värvid

MUST*
MUST*
ALASKA*
ALASKA*
PIRYT*
PIRYT*
BRONZYT*
BRONZYT*

Soovitatav lisavarustus

Takistab:
Niiskuse eest, UV kiirguse eest
Väljendab:
Värvi
Kaitsmiseks:
Immutusvahendid, puhastusvahendid, värvid
Paigaldamiseks:
Liimid, ankrud, tarvikud