Aia Kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Aia kalkulaator
Uuri
Aia hinda
Aia kalkulaator
Aia
Kalkulaator
  • Tutvu aia hinnaga
  • Kujunda oma aed 500 mudelist
  • Küsi pakkumist
Fassaadiplaadid ILLI

Fassaadiplaadid ILLI

Tarneaeg: 4-6 nädalat
Vibro-pressimine
MULTI-COLOR värvid
Pressitud kivid

fassaadiplaadid ILLI


ILLI plaate toodetakse kahe faktuuriga: MULTIGRAIN (krobelised) ja POLITUM (siledad). Need on suuremõõtmelised viimistlusplaadid, ette nähtud maja või büroo seinte, sammaste dekoreerimiseks, kasutatakse treppide või kaminate viimistlemisel. Samuti võib plaate kasutada hoone fassaadi viimistlemisel. Betooni pressitud kivikeste massist toodetud plaadid sobivad suurepäraselt kaasaegse interjööriga ja modernse eksterjööriga.


- Dekoratiivkivid on erilise, betoonile omase tugevusega ning kahjustustele ülimalt vastupidavad, seepärast sobivad need suurepäraselt baari- ja poelettide ning siseõuede ja trepikodade seinte katmiseks, st kohtadesse, kus on suurem hõõrdumise ja mehaaniliste kahjustuste mõju.

- Külmakindlad viimistlusplaadid kaitsevad hästi nii fassaade kui ka tektooniliselt keerukaid piirdeid.

- Kaitsevad seinu niiskuse eest. Sobivad suurepäraselt täiustama ilusalongi, juuksuritöökoja või vannitoa sisekujundust.

- Kuna fassaadikivid ILLI on tulekindlast materjalist, soovitatakse neid kasutada ühiskondlike, massiürituste- ja kohtumispaikadeks mõeldud objektide viimistluseks. Sobivad suurepäraselt köetavate pindade, näiteks korstnate ja küttekehade viimistluseks.

- Valida saab kahe erineva pikkuse vahel ning plaate võib paigaldada igasugusesse asendisse: kas püsti või horisontaalselt, vuukidega või ilma. Vertikaalselt asetsevad plaadid kaunistavad suurepäraselt niisuguseid kaarjaid pindu nagu sambad või kaubaletid.

- Lihtne, kiire ja puhas paigaldus liimi abil: projekteeritud Teie mugavusele mõeldes!


Seinaplaatide värvid

VALGE Multigrain
VALGE Multigrain
KOLLANE Multigrain
KOLLANE Multigrain
VALGE Politum
VALGE Politum
HALL ST Politum
HALL ST Politum
HALL SZ Politum
HALL SZ Politum